asd2

Hakkımızda

Merhabalar, Bizler WMW News’iz.

WMW Media, 2021 yılında Yiğit Holding tarafından hayata geçirilmiş bir yapılaşmadır.

Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan; gündem, politika ,ekonomi , magazin, spor, hayat içerisinde yaşanan olaylar, teknoloji, bilim, uygulama ve oyun haberlerini, herkesin anlayacağı bir dil ile kullanıcılarına sunar.

İlk amacı; teknolojik ürünler, bilim alanındaki gelişmeler, hayatımızın büyük bir kısmını kaplayan uygulamalar ve oyunlar hakkında samimi ve yalın bir sunum anlayışı ile video incelemeleri yapmaktır. Sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini teknoloji dünyası hakkında bilinçlendirmeyi amaç edinir.

Günümüz medya sektörü ve servis edilen haber içeriklerinde taraf söz konusudur ve aynı zamanda mevcut portallarda haberden çok reklamların var oluşu ve reklamların haberlerin önüne geçmesi, kullanıcılar açısından deneyimi azaltan ve portal ile etkileşimi düşüren bir etkendir.

Biz, Yiğit Holding WMW Media olarak tasarladığımız medya modelinde, kullanıcılara kaynağından ve arada aracı bir kuruluş olmadan direkt ve en gerçek haberlerin servis edilmesini sağlamayı amaç edindik.

Kullanıcılarımıza reklamsız bir haber portalı deneyimi sunmak için ana sayfamızda sadece iki adet statik banner reklam alanımız bulunmaktadır.

Reklam alanlarımızın konumlandırmasından dolayı reklam servis sağlayıcıları ile sürekli reklam sağlamak yerine, prestijli markaların doğrudan çıkartılması ve portalı ziyaret eden bütün kullanıcılara aynı reklamın gösterilmesi ve kullanıcıların rahatsız edilmemesini sağlamak isteriz.

Halkı haber muhabiri yaparak bilinçlendirmek ve bu noktada kendilerine gelir sağlamalarını planladık.

WMW Media Bir Yiğit Holding Kuruluşudur.

Başa dön tuşu