asd2
Magazin

Milyonluk Dava Film Oluyor!

Amber Heard ve Jonny Depp arasında geçen ve gündemi oldukça meşgul eden dava beyaz perdeye aktarılarak film oluyor.

2015 yılında The Rum Diary filminde beraber rol alarak tanışan Amber Heard ve Jonny Depp 2017 yılında olaylı bir şekilde ayrılmıştı. Amber Heard’ın Depp hakkında yazdığı karalama yazısı ile Jonny Depp Fantastik Canavarlar filminde oynayamamıştı. Bu karalamadan sonra Karayşp Korsanlarına’da veda eden Depp Amber Heard’e 50 milyon dolarlık bir tazminat davası açmıştı.

Bu olayın ardından Amber Heard karşı dava olarak Depp’e 100 milyon dolarlık bir dava açmıştı. Bu olaylı dava süreci gündemi oldukça meşgul ederken gündem tarafında sezonluk dizi gibi takip edildi. Mahkeme Jüri’lerinin verdiği karar doğrultusunda Jonny Depp haklı bulunarak Amber Heard davayı kaybetmişti.

Şimdi ise gündemi oldukça meşgul eden bu olaylı dava beyaz perdeye aktarılıyor. Hot Take: The Depp Heard Trial ismini alacak olan film Jonny Depp ile Amber Heard’ın 2015 yılından bu yana hikayelerini ve özellikle dava sürecini konu alacak.

Variety’nin haberine göre ücretsiz yayın hizmeti Tubi, Hot Take: The Depp/Heard Trial’ın prodüksiyonunu hızlandırdı. Filmin yönetmeni, daha önce TV için yapılan The Reunion ve Secrets in the Woods filmlerini yöneten Sara Lohman olurken, senaryo The Daily Show’dan Guy Nicolucci tarafından yazılıyor. Hot Take;  Depp rolünde Mark Hapka, Heard rolünde Megan Davis, Depp’in avukatı Camille Vasquez rolünde Melissa Marty ve Heard’ın avukatı Elaine Bredehoft rolünde Mary Carrig rol alıyor ve film 30 Eylül’de Tubi’de yayınlanacak.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu